Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dottore kuracja ochronna

( ilość produktów: 2 )

 

Kuracja ochronna Dottore City

City to kompleksowa, oparta na dobroczynnej fermentacji pielęgnacyjna linia kosmetyków chroniąca przed szkodliwymi czynnikami miejskiego środowiska.

Zaraz po słońcu, to zanieczyszczenie jest największym wrogiem skóry. Sucha i odwodniona cera to efekt zanieczyszczenia środowiska. Jeśli mieszkasz w mieście, nie dasz rady uniknąć spalin, smogu ani klimatyzacji. Jednak możesz podjąć pewne środki ostrożności, by chronić Twoją skórę.

Główny składnik aktywny GFF Filtrat Fermentacyjny Galactoferm to silnie działająca, a zarazem bezpieczna substancja nawilżająca łącząca właściwości odżywcze i przeciwzmarszczkowe. Powstaje w wyniku procesu fermentacji specjalnego gatunku drożdży– Galactomyces. Zawiera potrzebne skórze aminokwasy, witaminy, minerały, enzymy i antyoksydanty. GFF powstrzymuje procesy melanogenezy (dzięki czemu skóra ma równomierny koloryt, nie powstają przebarwienia) oraz wykazuje silną aktywność antyoksydacyjną.

City jest stworzone dla:

  • aktywnych i zabieganych,
  • pracujących w suchych i klimatyzowanych pomieszczeniach,
  • mających nadmiernie wysuszoną skórę i uczucie ściągania,
  • osób, które zauważyły zwiotczenie i utratę elastyczności skóry.

Twoja skóra zmienia się dzięki fermentacji.

Fermentacja jest jedną z najnowszych metod pozyskiwania skuteczniejszych substancji aktywnych i ekstraktów. Jest unikalnym, niezastąpionym procesem przemian biochemicznych, dzięki któremu możliwe jest otrzymanie nowych surowców ze specyficznymi właściwościami. Otrzymane w ten sposób składniki aktywne są lepiej przyswajalne, działają szybciej i efektywniej. W wyniku działania procesów fermentacyjnych powstają minerały, aminokwasy i witaminy, które są podstawą zdrowia i prawidłowego funkcjonowania skóry. Niezwykle istotnym elementem jest połączenie odpowiednich substratów oraz mikroorganizmu, za pomocą którego powstanie nowa substancja o pożądanych właściwościach.

pixel