Sesderma Repaskin Transparent Spray SPF50
Repaskin Spray SPF50 to preparat w formie przezroczystej mgiełki, o lekkiej konsystencji i przyjemnym zapachu.
Przeznaczony jest do stosowania przed i w trakcie ekspozycji na słońce, w celu ochrony przed uszkodzeniami struktur komórkowych spowodowanych działaniem promieniowania UVA i UVB.
Nie wymaga rozsmarowywania.
Zawiera filtry fizyczne i chemiczne, enzymy naprawiające uszkodzenia powstałe w DNA oraz bogaty kompleks antyoksydacyjny. W preparacie zastosowano nanotechnologię, dzięki czemu substancje aktywne docierają do głębokich warstw skóry.
Nie obciąża skóry, umożliwia wielokrotną aplikację w ciągu dnia.
Skład:
Filtry fizyczne i chemiczne, thermus thermophila, zielona herbata, ostropest plamisty, pterostylben liposomowy, ergotioneina liposomowa, ses-fotoliza liposomowa, ses-endonukleaza liposomowa, ses-oksyguanina liposomowa.
Sposób użycia:
Aplikować na skórę 30 minut przed bezpośrednią ekspozycją na słońce. Podczas przebywania na zewnątrz należy powtarzać aplikację co 2-3 godziny oraz po każdej kąpieli.
Pojemność: 200ml
typ cery / skóry: | cera mieszana ,
dojrzała ,
mieszana ,
z przebarwieniami ,
tłusta |
przedział wiekowy: | 40+ ,
50+ ,
30+ ,
20+ |
Stopień ochrony: | SPF 35 do 50+ |