Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dr.Hedison

( ilość produktów: 18 )

Dr.HEDISON

Marka, która powstała w Korei Południowej w 2008 roku. Zaczynała jako marka z dziedziny kosmetyki estetycznej, która oferowała wyrafinowane oraz indywidualne rozwiązania. Wówczas była obecna w szpitalach, klinikach oraz w salonach medycyny estetycznej. 

Marka charakteryzuje się wysoką jakością, szczerymi składami oraz innowacyjnymi formułami. Dr.HEDISON ma zarówno doświadczenie kosmetyczne jak i medyczne, dlatego swoje produkty pozycjonuje jako kosmeceutyki.

W portfolio znajduje się 10 linii produktów, które w pełni odpowiadają na różne problemy skóry. Znajdziemy w nich produkty dedykowane cerze tłustej, suchej, mieszanej czy wrażliwej.

Kosmetyki oferowane przez Dr.HEDISON posiadają formuły oparte na 100% roślin, dzięki czemu są one bardziej skuteczne niż przeciętne składniki.
Kosmetyki oferowane przez Dr.HEDISON w pełni odżywiają skórę dzięki ekskluzywnym formułom stworzonym przez profesjonalny dział badań i rozwoju. Pracownicy marki mocno dbają o opinie, które otrzymują od klientów i na ich podstawie implementują zmiany, aby utrzymać satysfakcję na odpowiednim poziomie. W naszym sklepie znajdziesz: kremy, toniki, serum, płatki pod oczy, ampułki oraz zestawy prezentowe oferowane przez Dr.HEDISON.

pixel