Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Retix.C

( ilość produktów: 5 )

Retix.C Professional

Marka należąca do francuskiej firmy farmaceutycznej URGO Group, światowego eksperta i lidera w dziedzinie anatomii i fizjologii skóry. Retix.C jest prekursorem w skutecznym oraz bezpiecznym łączeniu różnych form retinolu (witaminy A) oraz witaminy C. U podstaw filozofii marki leży kosmetyka regeneracyjna skóry i przywrócenie jej naturalnego piękna.

W ofercie marki znajdują się profesjonalne zabiegi gabinetowe oraz linia produktów do pielęgnacji domowej,  stanowiących przedłużenie ich efektywności. Receptury  produktów bazują na składnikach aktywnych w wysokich  stężeniach o udowodnionym naukowo działaniu, powstają  z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznej  jakości i bezpieczeństwa. 

RETIX.C jest prekursorem i ekspertem w skutecznym i bezpiecznym łączeniu różnych form i pochodnych retinolu oraz witaminy C 

Opracowane produkty opierają się na najnowszych badaniach i najnowocześniejszych składnikach aktywnych.

Celem jest wynalezienie bezpiecznych i wysoce skutecznych produktów o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi i wykorzystanie ich w unikalnych procedurach opracowanych przez profesjonalistów w leczeniu szerokiego spektrum specyficznych problemów skórnych 


Retix C tworzy również szeroką ofertę produktów do codziennej, domowej pielęgnacji, które silnie wspierają efekt profesjonalnych zabiegów i budują satysfakcję konsumentów:

ANTI-AGING HOME CARE

◦ Anti-aging face cream
◦ Glow booster serum
◦ Retimodeling serum
◦ Ferulic triple-C serum


PRODUKTY POZABIEGOWE 
◦ Ultra repair moisturizer krem
◦ Fotoprotector SPF 50+ krem

pixel