Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Forlle`d

( ilość produktów: 8 )

Kosmeceutyki Forlle`d to aktywne preparaty działające biostymulująco, w których zastosowano najbardziej zaawansowane technologie oraz rozwiązania uhonorowane nagrodą Nobla.

Japońskim naukowcom z laboratorium Forlle'd udało się opracować niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, którego cząsteczki mają tylko 5 nanometrów szerokości z wysokim poziomem jonizacji. Oznacza to, że ​​może ona dotrzeć w głąb skóry bez konieczności wykonywania iniekcji.

Naturalna naprawa komórek skóry zależy bezpośrednio od poziomu kwasu hialuronowego, który niestety zmniejsza się wraz z wiekiem. Ważne jest więc, aby dostarczać skórze kwas hialuronowy w preparatach przeciwstarzeniowych.

Problem z absorpcją kwasu hialuronowy spowodowany jest wielkością konwencjonalnej cząsteczki o średnicy 3000 nanometrów, podczas gdy przestrzenie międzykomórkowe mają 15-50 nanometrów i zaledwie 6-10 nanometrów w błonie szklistej. To uniemożliwia cząsteczkom przenikanie do głębszych warstw skóry. Do tej pory było to możliwe tylko dzięki iniekcji.

I tu jesteśmy - zaawansowana technologicznie linia kosmeceutyków natychmiast i widocznie przynosi efekty, co zostało naukowo udowodnione.

Nasze wysoko skoncentrowane preparaty są bardzo ekonomiczne i wystarczają na stosowanie ich 3 razy dłużej niż zwykłych kosmeceutyków. Nasze zabiegi są substytutem procedur iniekcyjnych, biorewitalizacji i mezoterapii. Forlle'd zapewnia możliwość tworzenia różnych zabiegów, jak i dopasowanie produktów mających na celu spełnienie specyficznych potrzeb i wymagań skóry.

Rewolucyjne produkty marki Forlle’d:

  • Opóźniają fizjologiczny proces starzenia i fotostarzenie skóry
  • Aktywują naturalne procesy regeneracyjne na poziomie komórkowym
  • Intensywnie nawilżają nawet silnie odwodnioną i nadwrażliwą skórę
  • Skutecznie walczą z przebarwieniami różnego pochodzenia
  • Wydłużają efekty zabiegów medycyny estetycznej
  • Stanowią alternatywę dla inwazyjnych zabiegów takich jak mezoterapia i biorewitalizacja
  • Przygotowują i regenerują skórę poddaną zabiegom medycyny estetycznej
pixel