Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Obagi Medical

( ilość produktów: 1 )

"Obagi for Life" - dla osób w każdym wieku. Do wszystkich typów skóry.

Każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie Obagi®.

Program Obagi to kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry bazujące na solidnych zasadach naukowych. Podczas gdy tradycyjne metody pielęgnacji skóry działają tylko na jej powierzchni − dając ograniczone korzyści − produkty Obagi wnikają do głębszych warstw skóry i wzmacniają ją od środka.

Kosmetyki Obagi – skuteczne oczyszczenie, odżywienie i nawilżenie


Efekt stosowania kosmetyków i preparatów Obagi to piękna, zdrowa skóra o jednolitym kolorycie, wolna od chorób i nadmiernej wrażliwości, nawilżona oraz prawidłowo funkcjonująca, dzięki czemu może skutecznie zwalczać oznaki starzenia.


Program Obagi jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ zapewnia zindywidualizowaną pielęgnację, przez wykorzystanie rzetelnej wiedzy medycznej, ponadprzeciętnych umiejętności oraz innowacji. Każdy może wybrać właściwy program leczenia dla siebie.

Kosmetyki Obagi to propozycja dla najbardziej wymagających, którzy szukają rozwiązań skutecznych, a jednocześnie w pełni bezpiecznych nawet dla wrażliwej skóry. W unikalny sposób łączą cenne naturalne składniki, od wieków wykorzystywane w medycynie tradycyjnej, z nowoczesnymi rozwiązaniami bazującymi na najnowszych naukowych odkryciach. Duży wybór kosmetyków Obagi powala znaleźć optymalną propozycję dla każdego typu cery, stanowiąc odpowiedź na potrzeby skóry borykającej się z różnymi problemami lub po prostu oczekującej wysokiej jakości codziennej pielęgnacji. 

Wśród kosmetyków Obagi znajdziemy zarówno odżywcze kremy o konsystencji bogatej w składniki mineralne, jak i ultralekkie i świetnie wchłaniające się żele czy wyjątkowo intensywne sera. Dzięki nim z przyjemnością zadbasz o delikatną okolicę oczu, efektywnie oczyścisz całą twarz i sprawisz, że skóra stanie się odmłodzona, wygładzona i rozświetlona. 

Firma Obagi powstała w 1988 roku, a jej założycielami byli dr Zien Obagi oraz czołowi eksperci z branży medycznej i farmaceutycznej. Obagi jako firma farmaceutyczna zapoczątkowała używanie dokładnie opracowanego systemu pielęgnacji skóry. To skłoniło firmę do 

rozszerzenia oferty o produkty kosmetyczne. Dr Obagi chciała stworzyć markę, której produkty będą wykazywać się farmaceutyczną skutecznością, lecz pozostaną bez recepty, dostępne dla szerszego grona odbiorców. Teraz produkty Obagi możemy znaleźć w 35 krajach na całym świecie, co świadczy o wielkim sukcesie firmy.

pixel